User:IlL/Spare pages 1/49: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| ''Sabúra'' || Netagin "compassionate" || /saˈbʉːlə/ || /səˈbʊəɹə/ || female || | | ''Sabúra'' || Netagin "compassionate" || /saˈbʉːlə/ || /səˈbʊəɹə/ || female || | ||
|- | |||
| ''Ceatha'' || Talmic || /tSEθə/ || || female || | |||
|} | |} |