7,080
edits
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
! 1S | ! 1S | ||
| ana || anú ||kiyya || kíyyi || anoo || | | ana || anú ||kiyya || kíyyi || anoo || anak || anan || anal || anad | ||
|- | |- | ||
! 2SM | ! 2SM | ||
| ata || atú ||kaaha || kaáhi || atoo || | | ata || atú ||kaaha || kaáhi || atoo || atak || atan || atal || atad | ||
|- | |- | ||
! 2SF | ! 2SF | ||
| ati || atí ||taati || taáti || atii || atiik || | | ati || atí ||taati || taáti || atii || atiik || atin || atil || atid | ||
|- | |- | ||
! 3SM | ! 3SM | ||
| usa || usú || keesha || keéshi || usoo || | | usa || usú || keesha || keéshi || usoo || usak || usan || usal || usad | ||
|- | |- | ||
! 3SF | ! 3SF | ||
| ishi || ishí || teeti || teéti || ishii || | | ishi || ishí || teeti || teéti || ishii || ishik || ishin || ishil || ishid | ||
|- | |- | ||
! 1Ex | ! 1Ex | ||
| una || unú || keena || keéni || unoo || | | una || unú || keena || keéni || unoo || unak || unan || unal || unad | ||
|- | |- | ||
! 1Inc | ! 1Inc | ||
| anáni || ananí || kiina || kiíni || ananii || | | anáni || ananí || kiina || kiíni || ananii || ananik || ananin || ananil || ananid | ||
|- | |- | ||
! 2P | ! 2P | ||
| atáni || ataní || siina || siíni || atanii || | | atáni || ataní || siina || siíni || atanii || atanik || atanin || atanil || atanid | ||
|- | |- | ||
! 3P | ! 3P | ||
| isáni || isaní || koota || koóti || isanii || | | isáni || isaní || koota || koóti || isanii || isanik || isanin || isanil || isanid | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
! 1S | ! 1S | ||
| an || yi || kii || yoo || | | an || yi || kii || yoo || yak || yan || yal || yad | ||
|- | |- | ||
! 2SM | ! 2SM | ||
| at || ku || kaa || kuu || | | at || ku || kaa || kuu || kuk || kun || kul || kud | ||
|- | |- | ||
! 2SF | ! 2SF | ||
| at || tu || taa || tuu || | | at || tu || taa || tuu || tuk || tun || tul || tud | ||
|- | |- | ||
! 3SM | ! 3SM | ||
| us || kee || keesh || keeshoo || | | us || kee || keesh || keeshoo || keeshak || keeshan || keeshal || keeshad | ||
|- | |- | ||
! 3SF | ! 3SF | ||
| ish || tee || teet || teetoo || | | ish || tee || teet || teetoo || teetak || teetan || teetal || teetad | ||
|- | |- | ||
! 1Ex | ! 1Ex | ||
| un || nu || keen || nuu || | | un || nu || keen || nuu || nuk || nun || nul || nud | ||
|- | |- | ||
! 1Inc | ! 1Inc | ||
| anan || na || kiin || noo || | | anan || na || kiin || noo || nak || nan || nal || nad | ||
|- | |- | ||
! 2P | ! 2P | ||
| atan || sin || siin || sinoo || | | atan || sin || siin || sinoo || sinak || sinan || sinal || sinad | ||
|- | |- | ||
! 3P | ! 3P | ||
| isan || koo || koot || kootoo || | | isan || koo || koot || kootoo || kootak || kootan || kootal || kootad | ||
|- | |- | ||
! REF | ! REF | ||
| – || is || – || isoo || | | – || is || – || isoo || isak || isan || isal || isad | ||
|- | |- | ||
! REC | ! REC | ||
| – || ol || – || oloo || | | – || ol || – || oloo || olak || olan || olal || olad | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits