Template:IPA keys: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Jukethatbox (talk | contribs) mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for standard Knrawi|Knrawi]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for standard Knrawi|Knrawi]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Koṭärt|Koṭärt]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]] | ||