Duozynis/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Adjectives) |
m (→Nouns) |
||
Line 174: | Line 174: | ||
|- | |- | ||
| /iŋji/ || wolf || | | /iŋji/ || wolf || | ||
|- | |||
| /siroː/ || writer || ** | |||
|- | |- | ||
| /nuθ/ || wrist || | | /nuθ/ || wrist || |