Duozynis/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Verbs: Ts) |
(→Numbers: Ts) |
||
Line 254: | Line 254: | ||
|- | |- | ||
| /vanmu/ || zero || ** | | /vanmu/ || zero || ** | ||
|- | |||
| /yeyashe/ || two || | |||
|} | |} | ||