Duozynis/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Conjuntives: T's) |
(→Adverbs: Ts) |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
| /tue/ || today || | | /tue/ || today || | ||
|- | |||
| /fit/ || thus || | |||
|} | |} | ||