Loshi: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| ä || Äni || [ɛɲ] || [ɛ] | | ä || Äni || [ɛɲ] || [ɛ] | ||
|- | |||
| ë || Ëni || [ɛɲ] || [ɛ] | | ë || Ëni || [ɛɲ] || [ɛ] | ||
|} | |} |