User:IlL/Spare pages 1/22: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rbon | ||
| ''n'' | | ''n'' | ||
| | | | ||
Line 37: | Line 37: | ||
| | | | ||
| Tsrovesh | | Tsrovesh | ||
| | |||
|- | |||
| ikcav | |||
| ''n'' | |||
| | |||
| subject, topic | |||
| | | | ||
|- | |- |