Lortho: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Writing System) |
mNo edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| '''Morphosyntactic Alignment:''' || Nominative-Accusative | | '''Morphosyntactic Alignment:''' || Nominative-Accusative | ||
|- | |||
| '''ISO 639-3 Code''' || qlt | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="text-align:center; background-color:#ffffff; font-size:18px;" | '''Created by:''' | | colspan="2" style="text-align:center; background-color:#ffffff; font-size:18px;" | '''Created by:''' |