Loshi: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 64: | Line 64: | ||
| t || Tá || [t] | | t || Tá || [t] | ||
|- | |- | ||
| | | u || U || [uː] | ||
|- | |||
| z ||Zani || [ʃ] | | z ||Zani || [ʃ] | ||
|- | |- |