Volapűük nulíik: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
|Telđegänáms. | |Telđegänáms. | ||
|- | |||
||TWENTY-pers.-pres.-m.pl. | ||TWENTY-pers.-pres.-m.pl. | ||
|} | |} |