Cân Gert: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Vowels) |
|||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|/w/ | |/w/ | ||
| | |⟨u⟩ | ||
|- | |- | ||
|/j/ | |/j/ | ||
| | |⟨i⟩ | ||
|- | |- | ||
|/k/ | |/k/ | ||
| | |⟨c⟩ | ||
|- | |||
|/ʔ/ | |||
|⟨'⟩ | |||
|} | |} | ||