Avalonian: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 285: | Line 285: | ||
|- | |- | ||
|||||||||√||||||||'''TH''' | |||||||||√||||||||'''TH''' | ||
|- | |||
|||||||||||√||||||'''KH''' | |||
|- | |- | ||
|√||√||√||√||||||√||√||'''M''' | |√||√||√||√||||||√||√||'''M''' |