Avalonian: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 297: | Line 297: | ||
|- | |- | ||
|||||||||||||||√||'''R''' | |||||||||||||||√||'''R''' | ||
|- | |||
|||||||||√||||||||'''LH''' | |||
|- | |- | ||
|||||||||||||||||'''J''' | |||||||||||||||||'''J''' |