Avalonian: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 399: | Line 399: | ||
|- | |- | ||
|v̄kj||v̄kj||v̄kj||v̄qj||v̄qj||v̄qj||v̄qj||v̄qj||'''QJ''' | |v̄kj||v̄kj||v̄kj||v̄qj||v̄qj||v̄qj||v̄qj||v̄qj||'''QJ''' | ||
|- | |||
|v̄kv||v̄kv||v̄kv||v̄qv||v̄qv||v̄qv||v̄qv||v̄qv||'''QV''' | |||
|- | |- | ||
|v̄ph||v̄ph||v̄ph||mph||mph||mph||v̄ph||v̄ph||'''PH''' | |v̄ph||v̄ph||v̄ph||mph||mph||mph||v̄ph||v̄ph||'''PH''' |