Ancient Lathian: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 189: | Line 189: | ||
|'''Ζεέτα''' | |'''Ζεέτα''' | ||
|/z/ | |/z/ | ||
|- | |||
|'''Ηη''' | |||
|'''ηεέτα''' | |||
|/h/ | |||
|- | |- | ||
|'''Θθ''' | |'''Θθ''' | ||
|'''Θεέτα''' | |'''Θεέτα''' | ||
|/tʰ/ | |/tʰ/ | ||
|- | |- | ||
|'''Ιι''' | |'''Ιι''' |