Tigol/Proto-Tigol/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Ŧ) |
m (→L) |
||
Line 513: | Line 513: | ||
|- | |- | ||
|lungé||f||||||scaffold | |lungé||f||||||scaffold | ||
|- | |||
|lúth||adj||||||righteous | |||
|- | |- | ||
!colspan="5"| | !colspan="5"| |