Pradiul/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→K) |
m (→R) |
||
Line 219: | Line 219: | ||
|- | |- | ||
|rian||learn, study||Shamelessly stolen from Khmer|| | |rian||learn, study||Shamelessly stolen from Khmer|| | ||
|- | |||
|riap||nine|| | |||
|- | |- | ||
|Rohn||food|| || | |Rohn||food|| || |