User:IlL/Spare pages 1/27: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 100: | Line 100: | ||
|'''Z'''eay | |'''Z'''eay | ||
|s'''t'''ew, '''ch'''ị ([[w:Vietnamese language|Vietnamese]]) | |s'''t'''ew, '''ch'''ị ([[w:Vietnamese language|Vietnamese]]) | ||
|- | |||
|align="center" |<big>θ</big> | |||
|'''Þ'''aem | |||
|'''th'''hing | |||
|} | |} | ||
| valign="top" | | | valign="top" | |