Pradiul/Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
m (→J) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
|joal||that (relativizer)|| || | |joal||that (relativizer)|| || | ||
|- | |||
|Jut||Jewish||German ''Jude''|| | |||
|- | |- | ||
|jutt||shine; very|| || | |jutt||shine; very|| || |