Filch: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 508: | Line 508: | ||
| {{ash|⟨dægh⟩}} | | {{ash|⟨dægh⟩}} | ||
| {{IPA|[dɛːɣ]}} | | {{IPA|[dɛːɣ]}} | ||
|- | |||
| {{ash|⟨dægh·ligh⟩}} | |||
| {{IPA|[dɛːɣ.lɪɣ]}} | |||
|} | |} | ||