Suwáá/Unknown: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Diachronics) |
mNo edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| ā | | ā | ||
| a | | a | ||
|- | |||
| an | |||
| ǫ | |||
|- | |||
| in | |||
| ę, ь | |||
|- | |||
| un | |||
| ǫ, ъ | |||
|} | |} | ||