Aethêllan: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 712: | Line 712: | ||
! Indefinite | ! Indefinite | ||
|- | |- | ||
| Vigâla ''' | | Vigâla | ||
| | | Gâla | ||
|- | |||
| '''The Man''' | |||
| '''A Man''' | |||
|- | |||
| Vennedîn Gâlÿ | |||
| Ennedîn | |||
|- | |||
| '''The Elegance of Man''' | |||
| '''Elegance''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||