User:MIGUELbM/Muna v2.8: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 259: | Line 259: | ||
|u | |u | ||
|u | |u | ||
|- | |||
|aː | |||
|ä | |||
|- | |||
|eː | |||
|ë | |||
|- | |||
|iː | |||
|ï | |||
|- | |||
|oː | |||
|ö | |||
|- | |||
|uː | |||
|ü | |||
|- | |- | ||
|ə̥ | |ə̥ | ||
Line 264: | Line 279: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Morphology == | == Morphology == | ||