User:MIGUELbM/Muna v2.8: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Syntax) |
|||
Line 746: | Line 746: | ||
|- | |- | ||
|Object | |Object | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Adjective | |||
| | | | ||
| | | |