Jeïos: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
| We || hvūs || hvûnns || hvür | | We || hvūs || hvûnns || hvür | ||
|- | |||
| You (Pl.) || êr || eug || euêr | |||
|} | |} | ||
== References == | == References == |