Puhval Lexicon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Toastghost (talk | contribs) No edit summary |
Toastghost (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| Noun | | Noun | ||
| Time | | Time | ||
|- | |||
|Dek | |||
|['dɛk] | |||
|Noun | |||
|Story | |||
|- | |- | ||
| Detʼlz | | Detʼlz |