Knašta: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 98: | Line 98: | ||
| | | | ||
| h | | h | ||
|- | |||
! style="" |Retroflex | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| ʐ ʂ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="" |Approximant | ! style="" |Approximant |