User:IlL/Spare pages 1/49: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Given names) |
m (→Given names) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| ''Lothair'' || Talmic || || || male || | | ''Lothair'' || Talmic || || || male || | ||
|- | |||
| ''Afnín'' || Netagin, "dignified" || || || male || | |||
|} | |} | ||