User:IlL/Spare pages 1/49: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Structure) |
m (→Given names) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| ''Ħajád'' || Netagin || || || male || | | ''Ħajád'' || Netagin || || || male || | ||
|- | |||
| ''Osraí'' || Talmic || || || female || | |||
|} | |} | ||