User:IlL/Spare pages 1/49: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Given names) |
m (→Given names) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| ''Osraí'' || || Talmic || || || female || | | ''Osraí'' || || Talmic || || || female || | ||
|- | |||
| ''Iolsa'' || || Talmic || || || male || | |||
|} | |} | ||