Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Sceptrian/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Sceptrian/Dictionary
(view source)
Revision as of 14:01, 25 January 2015
18 bytes added
,
25 January 2015
m
→G
Revision as of 13:37, 15 January 2015
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→D
)
← Older edit
Revision as of 14:01, 25 January 2015
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→G
)
Newer edit →
Line 112:
Line 112:
|-
|-
|gul|| n || blackness
|gul|| n || blackness
|-
|guts||n||cow
|-
|-
!colspan="3"|
!colspan="3"|
===H===
===H===
|-
|-
Juhhmi
1,439
edits