Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aarlaansc: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aarlaansc
(view source)
Revision as of 13:30, 11 May 2013
31 bytes added
,
11 May 2013
m
→Nouns, gender and number
Revision as of 13:29, 11 May 2013
(
view source
)
Llyn
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Nouns, gender and number
)
← Older edit
Revision as of 13:30, 11 May 2013
(
view source
)
Llyn
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Nouns, gender and number
)
Newer edit →
Line 266:
Line 266:
|common
|common
|night
|night
|-
|dij
|dijs
|common
|day
|-
|luik
|luike
|common
|light
|-
|-
|rikel
|rikel
Line 356:
Line 366:
|neuter
|neuter
|heart
|heart
|-
|dij
|dijs
|common
|day
|-
|-
|ouw
|ouw
Llyn
886
edits