Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 13:53, 3 September 2013
20 bytes added
,
3 September 2013
m
→Dictionary
Revision as of 13:47, 3 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 13:53, 3 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 94:
Line 94:
|a
|a
|slow
|slow
|-
|copu
|n
|friend
|-
|-
|cu
|cu
Juhhmi
1,439
edits