Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 14:04, 3 September 2013
21 bytes added
,
3 September 2013
→Dictionary
Revision as of 13:53, 3 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 14:04, 3 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 138:
Line 138:
|n
|n
|text, writing
|text, writing
|-
|döpi
|-
|poison
|- style="background: #E8E8E8"
|- style="background: #E8E8E8"
|efim
|efim
Juhhmi
1,439
edits