Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Valthungian: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Valthungian
(view source)
Revision as of 19:46, 26 November 2018
5 bytes removed
,
26 November 2018
m
→Phonology
Revision as of 00:55, 2 July 2018
(
view source
)
Bpnjohnson
(
talk
|
contribs
)
m
No edit summary
← Older edit
Revision as of 19:46, 26 November 2018
(
view source
)
Bpnjohnson
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Phonology
)
Newer edit →
Line 262:
Line 262:
|'''ē'''<br />[ai̯]
|'''ē'''<br />[ai̯]
|'''ō'''<br />[au̯]
|'''ō'''<br />[au̯]
|-
|
|-
|-
|}
|}
Bpnjohnson
Bureaucrats
9,167
edits