798
edits
Deltaquebec (talk | contribs) |
Deltaquebec (talk | contribs) |
||
Line 690: | Line 690: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | '''''v-''''' | | style="text-align: center;" | '''''v-''''' | ||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
| style="text-align: center;" | | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | '''''vrja-''''' | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | |
edits