Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Verse:Hmøøh/USB: Difference between revisions
Verse
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Verse:Hmøøh/USB
(view source)
Revision as of 04:07, 22 February 2014
24 bytes added
,
22 February 2014
m
→Consonant gradation
Revision as of 21:13, 21 February 2014
(
view source
)
Ílchőfti Lēmáthīd
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Consonant gradation
)
← Older edit
Revision as of 04:07, 22 February 2014
(
view source
)
Ílchőfti Lēmáthīd
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Consonant gradation
)
Newer edit →
Line 201:
Line 201:
|-
|-
||''w''||/w/||/ʍ/
||''w''||/w/||/ʍ/
|-
||''v''||/v/||/bvʱ/
|-
|-
||''n''||/n/||/n̥/
||''n''||/n/||/n̥/
Ílchőfti Lēmáthīd
6,788
edits