924
edits
Line 164: | Line 164: | ||
|/ɐw/ | |/ɐw/ | ||
|âu | |âu | ||
|- | |- | ||
|/ɛw/ | |/ɛw/ | ||
Line 173: | Line 170: | ||
|/ew/ | |/ew/ | ||
|eu | |eu | ||
|- | |||
|/ɛj/ | |||
|ei/ê | |||
|- | |- | ||
|/ej/ | |/ej/ | ||
|ei | |ei/ê | ||
|- | |- | ||
|/ɔj/ | |/ɔj/ | ||
Line 260: | Line 260: | ||
| colspan="2" | | | colspan="2" | | ||
|} | |} | ||
==Changes== | ==Changes== |
edits