7,915
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 423: | Line 423: | ||
|- | |- | ||
| v̄rh|| v̄tr|| v̄rh|| v̄nr|| v̄nr|| v̄nr|| rr|| rr||'''R''' | | v̄rh|| v̄tr|| v̄rh|| v̄nr|| v̄nr|| v̄nr|| rr|| rr||'''R''' | ||
|- | |||
|v̄lh||v̄tl||v̄lh||nlh||nlh||nlh||v̄lh||v̄lh||'''LH''' | |||
|- | |||
|v̄rh||v̄tr||v̄rh||nrh||nrh||nrh||v̄rh||v̄rh||'''RH''' | |||
|- | |- | ||
| v̄jh || v̄jh|| v̄kj||v̄qj|| v̄qj|| v̄qj|| lj|| rj||'''J''' | | v̄jh || v̄jh|| v̄kj||v̄qj|| v̄qj|| v̄qj|| lj|| rj||'''J''' |
edits