7,915
edits
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 407: | Line 407: | ||
|- | |- | ||
|v̄kh||v̄kh||v̄kh||qkh||qkh||qkh||v̄kh||v̄kh||'''KH''' | |v̄kh||v̄kh||v̄kh||qkh||qkh||qkh||v̄kh||v̄kh||'''KH''' | ||
|- | |||
|v̄ph||v̄ph||v̄ph||v̄mh||v̄mh||v̄mh||v̄mh||v̄mh||'''MH''' | |||
|- | |||
|v̄th||v̄th||v̄th||v̄nh||v̄nh||v̄nh||v̄nh||v̄nh||'''NH''' | |||
|- | |||
|v̄kh||v̄kh||v̄kh||v̄qh||v̄qh||v̄qh||v̄qh||v̄qh||'''QH''' | |||
|- | |- | ||
| pm || tm|| km||mm||mm|| mm|| lm|| rm||'''M''' | | pm || tm|| km||mm||mm|| mm|| lm|| rm||'''M''' |
edits