7,915
edits
Line 236: | Line 236: | ||
|- | |- | ||
|Q||-||-||qk||-||-||qg||-||-||-||-||qkh||||-||-||-||-||-||qy | |Q||-||-||qk||-||-||qg||-||-||-||-||qkh||||-||-||-||-||-||qy | ||
|L||lp||lt||lk||lb||ld||lg||ls||lph||lth||lkh||-||-||-||-||-||lv||ly | |||
|- | |||
|R||rp||rt||rk||rb||rd||rg||rs||rph||rth||rkh||-||-||-||-||-||rv||ry | |||
|} | |} | ||
edits