7,915
edits
Line 236: | Line 236: | ||
|- | |- | ||
|Q||-||-||qk||-||-||qg||-||-||-||-||qkh||||-||-||-||-||-||qy | |Q||-||-||qk||-||-||qg||-||-||-||-||qkh||||-||-||-||-||-||qy | ||
|- | |||
|L||lp||lt||lk||lb||ld||lg||ls||lph||lth||lkh||-||-||-||-||-||lv||ly | |L||lp||lt||lk||lb||ld||lg||ls||lph||lth||lkh||-||-||-||-||-||lv||ly | ||
|- | |- |
edits