Modern Phrygian: Difference between revisions

Line 545: Line 545:
| style="text-align:center;" rowspan="2" |[e]
| style="text-align:center;" rowspan="2" |[e]
|  
|  
| rowspan="2" | Actually closet to [e̞].
| rowspan="2" | Actually closer to [e̞].
|-
|-
| αι
| αι
|
|
|-
| ι
| ι
| style="text-align:center;" rowspan="6"|[i]
| style="text-align:center;" rowspan="6"|[i]
7,406

edits