2,709
edits
| Line 593: | Line 593: | ||
|- | |- | ||
| -ɓ̟ | | -ɓ̟ | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| t̠- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -t̠ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| t- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -t | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| t̟- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -t̟ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| d̠- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -d̠ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| d- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -d | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| d̟- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -d̟ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| t̠ʼ- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -t̠ʼ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| tʼ- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -tʼ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| t̟ʼ- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -t̟ʼ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| ɗ̠- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -ɗ̠ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| ɗ- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -ɗ | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| ɗ̟- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| -ɗ̟ | |||
| | | | ||
| | | | ||
edits