Template:IPA keys: Difference between revisions

m
new spelling
m (adding tskxul)
m (new spelling)
Line 20: Line 20:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cha|Cha]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cha|Cha]]
|-
| style="text-align: center;" | [[IPA for Ckul|Ckul]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Cruckeny|Cruckeny]]
Line 94: Line 96:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Sudyrnish|Sudyrnish]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Sudyrnish|Sudyrnish]]
|-
| style="text-align: center;" | [[IPA for Tskxul|Tskxul]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Umbrean|Umbrean]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Umbrean|Umbrean]]