Vesenian: Difference between revisions

Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit
Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit
Line 413: Line 413:
! 20
! 20
| dovaťién
| dovaťién
|
|-
! 21
| dovaťién i eno
|
|
|-
|-
Line 456: Line 460:
|-
|-
! 400
! 400
| ťeterista
| ťeteri sto
|
|
|-
|-
! 500
! 500
| pientesta
| piente sto
|  
|  
|-
! 600
| sestesta
|
|-
! 700
| sedmesta
|
|-
! 800
| osmesta
|
|-
! 900
| devientesta
|
|-
|-
! 1000
! 1000
7,406

edits