Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Solerian: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Solerian
(view source)
Revision as of 21:18, 1 June 2013
46 bytes removed
,
1 June 2013
→Orthography
Revision as of 14:46, 15 May 2013
(
view source
)
Newrhotic
(
talk
|
contribs
)
(
→Grammatical cases
)
← Older edit
Revision as of 21:18, 1 June 2013
(
view source
)
Newrhotic
(
talk
|
contribs
)
(
→Orthography
)
Newer edit →
Line 369:
Line 369:
|Gej
|Gej
|[g]
|[g]
| -
|-
|H, h
|Hej
|[h]
| -
| -
|-
|-
Line 464:
Line 459:
|U
|U
|[u]
|[u]
| -
|-
|V, v
|Vej
|[v]
| -
| -
|-
|-
Newrhotic
95
edits