8,622
edits
Line 177: | Line 177: | ||
|- | |- | ||
| Khālbayān || Ancient Yodhvāši || brown man || Male | | Khālbayān || Ancient Yodhvāši || brown man || Male | ||
|- | |||
| Klætsflian || colspan=2 | unknown <small>(probably from the Near East)</small> || Male | |||
|- | |- | ||
| Kūldendėla || Ancient Yodhvāši || beautiful flower || Female | | Kūldendėla || Ancient Yodhvāši || beautiful flower || Female |
edits