Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 14:37, 21 August 2013
18 bytes added
,
21 August 2013
m
→Dictionary
Revision as of 13:52, 21 August 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 14:37, 21 August 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 89:
Line 89:
|n
|n
|object
|object
|-
|duti
|n
|book
|-
|-
|duutes
|duutes
Juhhmi
1,439
edits